Hlavní obsah

Ilona Csáková nechce o Vánocích vyhořet

Zpěvačka Ilona Csáková (40) oslaví již druhé Vánoce ve společnosti ročního syna Daniela. Chlapec prý miluje světélka a zpěvačka se bojí, aby doma nevyhořeli.

Ilona Csáková nechce o Vánocích vyhořet

Letošní Štědrý den bude pro Ilonu Csákovou a jejího přítele Radka Voneše opět výjimečný. Synek jim povyrostl a prvně bude sváteční atmosféru alespoň trochu vnímat. Proto se na sváteční dny oba pořádně nachystají.

"Minulé Vánoce jsem Daniela obvázala dárkovou stuhou a na chvíli ho takhle dala pod stromeček. Krásnější dáreček jsem nikdy neměla," vzpomíná Csáková.

Kromě čerstvě narozených dětí dostává Ilona nejraději pusinky. Míní tím polibky od partnera i od malého Danečka.

Csáková drží tradice. Miluje Vánoce s koledami, světelnými ozdobami, vůní cukroví a přítomností pohody a klidu. K večeři nemusí kapra, vystačí si jen s bramborovým salátem a zelňačkou.

Sázky, zda vydrží stromeček

"Na ty letošní se obzvlášť těším. Budou pro mě asi ty nejkrásnější. V rodině uzavíráme sázky, jak dlouho nám bude stromek stát, když už Daniel chodí a vše prozkoumává. Asi bude hlavním hrdinou filmu Vánoční torzo," směje se Ilona.

Dárečků dostane malý Danda plno. A především ty nejmodernější. Csáková vzpomíná, jak ve svých šesti letech toužila po panence, která umí mluvit, plakat, papat a chodit. Panenku dostala, ale byla jen mrkací.

Zpěvačka věří, že tyto Vánoce budou ve znamení klidu a pohody. Ne vždy tomu tak v jejím případě bylo. Před lety její psí slečna Lucinka ochrnula. A přímo na Štědrý den. Místo sledování pohádek se v osm večer šlo k veterináři pro injekci.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků