Martin Niskač si našel zaměstnání, které je možné bez nadsázky označit za práci snů – vozí celebrity. Podle Martina je například Helen Mirrenová velmi skromná. „Není to žádná namyšlená celebrita,“ prozradil.

George Michael zase podle Martina stále telefonuje s rodinou. „Je to velmi rodinně založený člověk,“ dodal řidič celebrit. Potěšilo ho také, když před časem vozil Mira Žbirku, který v londýnském studiu Abbey Road nahrával své album.

„My bychom neměli navazovat kontakt, ale většinou začnou mluvit celebrity. Pak je to v pořádku a navážeme určitý kontakt,“ připouští Slovák.

Dobrá orientace v Londýně základem

Služby firmy, pro kterou Martin pracuje, celebrity využívají dva až tři měsíce. Řidič ukázal redaktorům televize Markíza domy, kde žijí hvězdy. „Například John Goodman žije v samém centru Londýna. Odhaduji, že měsíční nájem zde může být až 5000 liber,“ popisoval.

K této práci se Martin dostal přes přítele. „Téměř rok jsem pracoval jen v noci, než jsem se něco naučil,“ vzpomínal s úsměvem. Základem bylo, že se musel naučit dobře orientovat v Londýně.

„V Anglii má každý šanci vybudovat si vlastní kariéru,“ dodal Niskač, který si žije ve Velké Británii svůj sen.