Hlavní obsah
 

Gere uvedl Pretty Woman pod širým nebem, tleskaly mu tisíce lidí

Tisíce lidí si v sobotu před půlnocí nenechaly v karlovarském Letním kině ujít legendární hollywoodskou romanci Pretty Woman. Uvedl ji kdo jiný než Richard Gere. Ten byl z atmosféry nadšený tak, že si vše - podobně jako diváci - dokumentoval na svůj mobilní telefon.

 
Gere uvedl Pretty Woman pod širým nebem, tleskaly mu tisíce lidí

Organizátoři oznámili, že za teplého počasí si našlo cestu do kina pod širým nebem necelých sedm tisíc diváků.

BEZ KOMENTÁŘE: Richard Gere v Karlových Varech

Video: Novinky

Richard Gere před publikem.

Foto: Jan Handrejch, Právo

Gere před ně předstoupil ve výborné náladě. Jakmile se objevil na pódiu, ozval se ohlušující potlesk, skandování. Kdo mohl, vytahoval z kapsy chytrý mobil, aby si ho vyfotil, natočil si na památku krátké video.

Stovky záblesků v akci. Letní kino a Richard Gere.

Foto: Jan Handrejch, Právo

Kupodivu telefon v ruce měl i sám Gere. Místy až s nevěřícným výrazem si atmosféru natáčel. A na pódiu mu to neuvěřitelně slušelo, což ocenily nejen zástupkyně něžného pohlaví napříč několika generacemi.

Richard Gere si kontroluje záběry.

Foto: Jan Handrejch, Právo

„Je zvláštní, že mu stačí k tomu, aby dobře vypadal, jen modrá košile a džíny. Na chlápka jeho věku vypadá úžasně. Vyzařuje z něj neobyčejné kouzlo. Možná je to tím, že holduje východním filozofiím,” řekla Novinkám studentka Jana z Prahy. Na festival zamířila na prodloužený víkend s kamarádkami, domů se vrací v pondělí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků