Hlavní obsah
Hotel Thermal v Karlových Varech s logem 48. ročníku MFF Foto: Pavel Peňás, ČTK

Po festivalových vstupenkách se v předprodeji zaprášilo za devět minut

Během pouhých devíti minut bylo v pondělí dopoledne vyprodáno deset procent z celkového objemu vstupenek, které každoročně uvolňují předem do internetového předprodeje pořadatelé Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

Hotel Thermal v Karlových Varech s logem 48. ročníku MFF Foto: Pavel Peňás, ČTK
Po festivalových vstupenkách se v předprodeji zaprášilo za devět minut

„Rezervace proběhly bez obtíží,“ uvedla mluvčí festivalu Uljana Donátová. „Ten objem, který byl určen pro internetovou rezervaci, což je deset procent celkového objemu vstupenek určených k prodeji, byl vyčerpán v podstatě za devět minut. Takže rezervace začala v deset hodin dopoledne a za devět minut to bylo všechno vyrezervováno,“ pokračovala Donátová.

„Vstupenky si rezervovalo na festivalová představení z té dané kapacity na 1 200 návštěvníků,“ dodala.

Vloni měli pořadatelé problém s internetovým předprodejem vstupenek, protože došlo k chybě připojení, které ale způsobil poskytovatel internetové sítě. Předprodej se tak musel posunout o dvacet čtyři hodin a proběhl až v úterý, nikoliv v pondělí, jak se během posledních let už stalo tradicí. Vloni byly vstupenky uvolněné do internetového předprodeje rozebrány za deset minut. Předloni to bylo za dvanáct minut.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků