Hlavní obsah

Zemřel syn herce Gérarda Depardieua, rovněž herec

Ve věku 37 let zemřel v nemocnici u Paříže francouzský herec Guillaume Depardieu, syn patrně největší současné francouzské filmové hvězdy Gérarda Depardieua. Příčinou byl akutní zápal plic virového původu. Depardieu bral v mládí drogy, měl amputovanou pravou nohu.

Zemřel syn herce Gérarda Depardieua, rovněž herec

Guillaume Depardieu zahájil hereckou kariéru ve dvaceti letech a hrál asi ve dvaceti filmech. Za roli ve snímku Učňové dostal v roce 1996 nejvyšší francouzské filmové ocenění, cenu César pro "největší mužskou filmovou naději".

Ve svém prvním filmu a pak ještě ve dvou televizních filmech hrál spolu s otcem, ale jinak spolu většinou moc dobře nevycházeli. Jeho matkou byla Depardieuova první manželka Elisabeth.

Guillaumovo mládí poznamenaly drogy, alkohol a násilí. byl i ve vězení. V roce 1995 měl nehodu na motocyklu a podstoupil operaci pravého kolene. S tímto zraněním se léčil až do roku 2003. Operací prodělal několik. Právě v roce 2003 dostal do nohy infekci a lékaři mu ji amutovali.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků