Hlavní obsah
Ženy v běhu si daly krátký oddechový čas, nyní jsou opět v čele žebříčku. Foto: CinemArt / Infinity Prague

ŽEBŘÍČEK: Ženy v běhu po oddechové pauze přiběhly zpět do čela

Po více než měsíčním odpočinku se do čela žebříčku návštěvnosti českých kin vrátila komedie Martina Horského Ženy v běhu. Na druhou příčku tak sportovkyně v podání Zlaty Adamovské, Jenovéfy Bokové, Terezy Kostkové a Veroniky Kubařové sesadily taktéž český počin LOVEní. Třetí místo patří komiksové adaptaci Captain Marvel, která už v minulých týdnech chuť vítězství také okusila.

Ženy v běhu si daly krátký oddechový čas, nyní jsou opět v čele žebříčku. Foto: CinemArt / Infinity Prague
ŽEBŘÍČEK: Ženy v běhu po oddechové pauze přiběhly zpět do čela

Slunečné počasí a pozdější západ slunce lákaly Čechy asi spíše do přírody a na zahrádky restaurací než do kin. Na pomyslné zlato v žebříčku návštěvnosti filmů tento víkend stačilo jen 23 444 diváků.

Právě tolik lidí se vypravilo na českou komedii Ženy v běhu, která se tak vrátila na první místo žebříčku. Vdova v podání Zlaty Adamovské se ve filmu rozhodne splnit přání zesnulého manžela – uběhnout maraton. Přestože přes 42 kilometrů dlouhý závod se třemi dcerami pojmou jako rodinnou štafetu, tříměsíční trénink nebude procházkou růžovým sadem. Žádná z nich totiž nikdy neběhala a v neposlední řadě mají dost jiných starostí ve svém každodenním životě...

Komedie LOVEní se stále drží na předních příčkách žebříčku návštěvnosti.

Foto: Bontonfilm

O necelé dva tisíce diváků méně ulovila komedie Karla Janáka LOVEní. Její hlavní hrdince v podání Ester Geislerové uteče ženich od oltáře a ona se na popud své kamarádky vrhá do randění naslepo. V dalších rolích se objeví například Jakub Prachař, Evelyn Kramerová či Jaroslav Plesl.

Bronzová superhrdinka Captain Marvel, kterou hraje Oscarem ověnčená Brie Larsonová, zachraňuje Zemi během mezihvězdné války mezi dvěma mimozemskými rasami.

Nejnavštěvovanější filmy v ČR
Pozice
Minulý týden
 FilmPočet návštěvníků za víkend
1.
3.Ženy v běhu
23 444
2.1.LOVEní21 570
3.
2.Captain Marvel
19 018
4.
97.My
15 915
5.
-Dumbo
14 187
6.
4.Jak vycvičit draka 3
13 152
7.
-Arctic: Ledové peklo
6 286
8.
8.Zelená kniha
5 995
9.
5.Skleněný pokoj
4 544
10.
6.Pašerák
3 953

zdroj: Unie filmových distributorů


Může se vám hodit na Firmy.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků