Hlavní obsah
Ženská na vrcholu Foto: Bioscop

ŽEBŘÍČEK: Ženská na vrcholu odsunula aristokratku

Jeden z nejhůře hodnocených filmů roku Ženská na vrcholu se o víkendu dostal do vedení žebříčku návštěvnosti kin. O rekordní čísla ale nejde.

Ženská na vrcholu Foto: Bioscop
ŽEBŘÍČEK: Ženská na vrcholu odsunula aristokratku

Ženská na vrcholu je film režisérky Lenky Kny, který v premiérový víkend posbíral 55 642 diváků. Vztahové eskapády „svérázné svobodné matky a úspěšné majitelky biokavárny Heleny“ (Anna Polívková) asi určitou část českých diváků zaujaly. Svobodná matka ve filmu potká na horách dva muže, horala a milovníka adrenalinových sportů Richarda (Martin Dejdar) a milovníka žen (Marek Němec). Recenze filmu jsou vesměs hrozné.

Druhé místo patří lidové komedii Poslední aristokratka. Vypráví o Američanovi Frankovi, který zdědí po šlechtických předcích český zámek Kostka. Potomek emigrantů se tak po více než čtyřiceti letech chystá s dcerou Marií a temperamentní ženou Vivien na velký návrat do Čech. Aristokraté však zjistí, že se zámek nachází ve stavu pozvolného rozkladu, stranou veškerého společenského dění. Jedinými stálými obyvateli Kostky jsou zpátečnický kastelán, hospodyně paní Tichá a líný hypochondrický údržbář Krása.

Pavel Liška, Martin Pechlát a Eliška Balzerová - osazenstvo Kostky.

Foto: Falcon

Třetí je americká pohádka Zloba: Královna všeho zlého. Zloba žije spokojeně na čarovných Blatech a její kmotřenka Růženka dospívá. Nenávist mezi lidmi a kouzelnými bytostmi ale nezmizela. Svatba mezi princem Filipem z království Ulstead a Růženkou ze sousedních Blat je důvodem k radosti, nečekaný zvrat událostí však dostane Růženku a Zlobu na opačné strany.

Nejnavštěvovanější filmy v ČR
Pozice
Minulý týden
 FilmPočet návštěvníků za víkend
1.
33.Ženská na vrcholu
55 642
2.1.Poslední aristokratka38 922
3.4.
Zloba: Královna všeho zlého
22 959
4.3.Joker
19 533
5.
5.Addamsova rodina17 918
6.
-Bitva u Midway
16 280
7.
2.Terminátor: Temný osud
16 068
8.
7.Sněžný kluk   15 303
9.
6.Stáhni a zemřeš10 303
10.
8.Zombieland: Rána jistoty
4 552

Zdroj: Unie filmových distributorů

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků