Hlavní obsah
Tajný život mazlíčků Foto: Cinemart

ŽEBŘÍČEK: Tajný život mazlíčků stále vede

Ani čtvrtý týden nedokázal žádný film překonat návštěvnost animované komedie Tajný život mazlíčků. Do kin se na ni o prvním zářijovém víkendu vydalo 25 938 diváků.

Tajný život mazlíčků Foto: Cinemart
ŽEBŘÍČEK: Tajný život mazlíčků stále vede

Také jste vždycky chtěli vědět, co dělají vaši domácí mazlíčci, když jste v práci nebo škole? Takový příběh nabízí komedie Tajný život mazlíčků, kde panuje nenávist mezi psy Maxem a Baronem z útulku, kteří se nakonec dostanou do spárů šíleného králíka, který vládne městskému podsvětí. Domů se musí dvojice vrátit dřív, než přijde panička Katie. Americký snímek válcuje v číslech návštěvnosti už čtvrtý týden.

Druhý v pořadí je fantasy film režiséra Stevena Spielberga - Obr Dobr, jehož víkendová návštěvnost byla o téměř sedm tisíc nižší. Od minulého týdne si ale výrazně polepšil, jelikož byl na jednadvacáté příčce. Snímek přehrává společnou cestu dívky s obrem, jejichž cílem je táhnout proti lidožravým obrům, kteří vstupují do lidského života.

Pro dětskou herečku Ruby Barnhillovou se jednalo o první velkou filmovou zkušenost.

Foto: Freeman Entertainment

O jednu příčku si pohoršil film Buchty a klobásy. Potraviny se snaží zjistit, co se stane, až se dostanou ven z obchodu. Následně poznávají, jak krutý je jejich osud v kuchyni. Animovaný snímek, který ale není určen dětem, zaostal za příběhem s obrem o 1 298 diváků.

Návštěvnost kin – poslední víkend
Pozice
Minulý týden
Film
Počet návštěvníků za víkend
1.1.Tajný život mazlíčků
25 938
2.
21.
Obr Dobr
19 233
3.
2.
Buchty a klobásy  17 935
4.
-
Smrt ve tmě
10 107
5.4.
Sebevražedný oddíl
7 310
6.3.
Star Trek: Do neznáma5 467
7.5.
Strašidla
5 517
8.7.
Božská Florence
3 872
9.6.Muj kamarád drak
3 356
10.
-
Taxi 121 3 008
 Zdroj: Unie filmových distributorů
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků