Hlavní obsah
Šmoulové Foto: Falcon

ŽEBŘÍČEK: Šmoulové před Kráskou a zvířetem

Šmoulové vedou žebříček návštěvnosti českých kin. Čísla ale nejsou nijak rekordní, jde o 58 423 diváků za poslední víkend.

Šmoulové Foto: Falcon
ŽEBŘÍČEK: Šmoulové před Kráskou a zvířetem

V pohádce Šmoulové: Zapomenutá vesnice se Šmoulinka vydá se svými nejlepšími kamarády Koumákem, Nešikou a Silákem na napínavou pouť Zakázaným lesem plným kouzelných stvoření, aby nalezli tajemnou, dávno ztracenou vesnici dříve, než se to podaří zlému kouzelníkovi Gargamelovi.

Mimořádnou odolnost vykazuje v žebříčku americká pohádka Kráska a zvíře. Po čtyřech týdnech je pořád na druhém místě českého žebříčku. Ruské ministerstvo kultury však neumožnilo vstup na pohádku dětem a úplný zákaz přišel posléze v Malajsii. V obou případech je důvodem údajně homosexuální chování jedné z postav.

Americký sci-fi/fantasy film Power Rangers: Strážci vesmíru, který je aktuálně třetí, podle slov distributora sleduje „osudy pěti teenagerů, ze kterých se musí stát mimořádní bojovníci poté, kdy se dozví, že jejich městu Angel Grove a celému světu hrozí zničení od mimozemských bytostí. Osudem vybraní hrdinové si rychle uvědomí, že jedině oni mohou zachránit planetu. Ale aby ji mohli zachránit, budou muset vyřešit vlastní životní problémy a spojit se.“

Návštěvnost kin – poslední víkend
Pozice
Minulý týden
Film
Počet návštěvníků za víkend
1.1.
Šmoulové: Zapomenutá vesnice
58 423
2.
2.
Kráska a zvíře
24 229
3.
-Power Rangers
15 574
4.
4.Masaryk     
12 026
5.3. Ghost in the Shell    10 565
6.5.Život5 009
7.6.Rande naslepo  4 338
8.7.Logan: Wolverine
3 825
9.8.Úkryt v zoo
3 293
10.
11. Kong: Ostrov lebek
2 094
Zdroj: Unie filmových distributorů
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků