Hlavní obsah
Z filmu Mimoni Foto: Universal

ŽEBŘÍČEK: Porazit animáky je i pro Toma Cruise Mission Impossible

V návštěvnosti českých kin od začátku července neotřesitelně vedou animované filmy. Mimoni se po dlouhém období vlády stále drží na pěkné bronzové příčce, zlato již podruhé získal americký komediální film V hlavě s poněkud slabším počtem 24 973 diváků za uplynulý víkend.

Z filmu Mimoni Foto: Universal
ŽEBŘÍČEK: Porazit animáky je i pro Toma Cruise Mission Impossible

Animovaná rodinná komedie V hlavě ukazuje příběh dospívající dívky jménem Riley, která se kvůli otcově nové práci musí přestěhovat. Riley ovládají emoce, které žijí v Řídícím centru: Radost (Amy Poehler), Strach (Bill Hader), Hněv (Lewis Black), Znechucení (Mindy Kaling) a Smutek (Phyllis Smith). Emoce jí pomáhají vypořádat se s každodenními nástrahami, ale kvůli stěhování propukne v Řídícím centru zmatek. Podaří se Radosti, která je Rileynou hlavní emocí, zachovat pozitivní myšlení během vypořádávání se s novým městem, domovem a školou?

Pátý díl akční série Mission Impossible s podtitulem Národ grázlů opět láká na akční scény. Ethan Hunt (Tom Cruise) bude cestovat po celém světě, proletí se na airbusu zvenčí, sklouzne se po střeše vídeňské opery a bude zazávodit luxusním sporťákem na marocké dálnici. Hunt nemá tentokrát pro nebezpečnou akci oficiální pověření, v ilegalitě shromáždí staré známé parťáky (Simon Pegg, Ving Rhames a Jeremy Renner) a společně se pokusí zastavit profesionální teroristy, kteří chtějí zavést nový světový pořádek. Pomáhat jim bude i krásná britská agentka Ilsa Faust (Rebecca Fergusson), otázkou však zůstává, zda se jí dá věřit. Během premiérového víkendu se o tom přišlo přesvědčit 23 660 diváků.

Z filmu Mission Impossible - Národ grázlů

Foto: Profimedia.cz

Mimoni Kevin, Stuart a Bob, které snad už ani není nutné blíže představovat, tentokrát zlákali 16 962 návštěvníků českých kin. Snad jen připomeneme, že malí žlutí služebníci stále hledají největšího zločince na světě, kterému by oni i celí jejich národ mohli věrně sloužit.

Návštěvnost kin – poslední víkend
Pozice
Minulý týden
Film
Počet návštěvníků za víkend
1.1.
V hlavě  24 973
2.
-Mission Impossible - Národ grázlů23 660
3.
2.Mimoni
16 962
4.3.
Ant-Man
9 034
5.5.Bez kalhot XXL
5 642
6.6.Méďa 25 171
7.8.
Domácí péče 4 844
8.-
Iracionální muž
4 469
9.4.
Papírová města
4 146
10.
7.
Terminator Genisys
2 953
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků