Hlavní obsah
Anděl Páně 2 Foto: Falcon

ŽEBŘÍČEK: I na Silvestra lidé chodili na Anděla Páně

Také o silvestrovském víkendu si udržel dobrou návštěvnost český film Anděl Páně 2. Stačilo to na první příčku v žebříčku návštěvnosti a film také jako třetí z domácích titulů překročil tržby 100 miliónů korun.

Anděl Páně 2 Foto: Falcon
ŽEBŘÍČEK: I na Silvestra lidé chodili na Anděla Páně

Anděl Páně 2 režiséra Jiřího Stracha se stal prosincovým kasovním trhákem. Vánoční pohádka je zaměřena na děti i na rodiče, takže přitahuje více generací, a pomáhají jí také kladné recenze ve většině médií.

Druhé místo patří akčnímu filmu Assassin’s Creed. „Usvědčený vrah Callum Lynch (Michael Fassbender) je nedobrovolně vysvobozen z cely smrti jen proto, aby se stal součástí staletého boje mezi asasíny, templáři a španělskými inkvizitory. Jeho novým vězením se stává tajné zařízení Abstergo, vybavené revoluční technologií Animus, která odhaluje v lidské DNA genetické vzpomínky, a tím umožňuje vrátit se a prožít vzpomínky předků, které byly dosud ztracené v minulosti. Callum se díky Animusu propojí se svým prapředkem žijícím v Granadě a Seville v období španělské inkvizice v 15. století,“ uvádí k filmu distributor.

Rogue One: Star Wars Story

Foto: Falcon

Třetí místo patří akční pohádce Rogue One: Star Wars Story režiséra Garetha Edwardse, která volně souvisí se sérií filmů Star Wars, ale nepatří do ní. Novou hrdinku Jyn Erso (Felicity Jonesová) v dětství imperiální vojáci připraví o matku a donutí otce, důležitého vědce, pracovat na své základně na Hvězda smrti, zbrani, která umožňuje ničit celé planety.

Návštěvnost kin – poslední víkend
Pozice
Minulý týden
Film
Počet návštěvníků za víkend
1.1.
Anděl Páně 2
70 668
2.
31.
Assassin's Creed
56 302
3.
2.Rogue One: Star Wars Story23 960
4.
3.Zpívej  
22 118
5.- Pasažéři
21 489
6.5.
Manžel na hodinu
12 287
7.4.Fantastická zvířata a kde je najít 
4 563
8.6.
Collateral Beauty: Druhá šance
3 614
9.13.Trollové
3 397
10.
11.
Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa
3 015
Zdroj: Unie filmových distributorů

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků