Hlavní obsah
 

Zdeněk Vlček a Sen otvírají Omalovánkou oči snílkům

Kapela Zdeněk Vlček a Sen startuje. Svým prvním klipem k písni Omalovánka otevírá oči snílkům a předkládá cestu tvrdé píle, která vede ke splnění vlastních snů. Na Novinkách.cz má premiéru.

 
Zdeněk Vlček a Sen otvírají Omalovánkou oči snílkům

Nový hudební projekt vznikl díky spolupráci zpěváka a skladatele Zdeňka Vlčka, baskytaristy Romana Dvořáka a klavíristy Zdeňka Horáka. Dnes uvádí na trh singl a videoklip Omalovánka. Režie a kamery se ujal Petr Špetla. Produkce Aleš Zenkl.

Ústředním motivem klipu je, podle slov Vlčka, cesta za naplněním vlastního snu. „Každý máme nějaký sen a každý z nás musí překonat spoustu úskalí, nedůvěry a vnitřních soubojů při pokusech o jeho naplnění,“ tvrdí.

Hlavní roli v klipu ztvárňuje dívka jménem Omalovánka, kterou ztvárnila blogerka Kateřina Umová. „V obrazech symbolizuje náročnou, ale zároveň krásnou cestu za životním snem," dodává autor textu a hudby.

Velmi důležitou úlohu odvedli také žáci a učitelé ze základní školy Jednička v Jičíně. Klip, který se točil na čtyřech lokacích v Trutnově v týmu 86 lidí, se podařilo natočit za sedm hodin.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků