Hlavní obsah
V novém seriálu Zázraky života se představí například Jana Plodková známá z filmu Protektor. Foto: Michaela Říhová, Právo

TV Prima uvede nový seriál z kliniky „dětí ze zkumavky“

S optimismem jde Prima vstříc jarní televizní sezóně. Investovala více peněz do vlastní tvorby a přetáhla k sobě schopnou Šárku Baborovskou z Novy, která nyní dělá na Primě šéfproducentku vlastní tvorby a baviče Miloše Knora z TV Barrandov.

V novém seriálu Zázraky života se představí například Jana Plodková známá z filmu Protektor. Foto: Michaela Říhová, Právo
TV Prima uvede nový seriál z kliniky „dětí ze zkumavky“

Televize nasadí v březnu dva nové původní seriály. Kromě druhé řady komediálních Přešlapů i třináctidílný Zázraky života, odehrávají se na soukromé lékařské klinice pro asistovanou reprodukci. Napsala ho Eva Papoušková, z jejíž dílny pochází Pojišťovna štěstí a představí se v něm například Jana Plodková (známá z filmu Protektor), Veronika Freimanová, Jiří Ornest nebo Roman Zach.

Na Primě se daří nejen drsnému kuchaři Zdeňkovi, ale i italskému Emanuelovi. A teď přibude další kuchařská show s názvem Prostřeno! vysílaná každý den od 18.00 hodin. Sejde se na ní pět amatérských kuchařů a kuchařek, kteří se vzájemně neznali, budou se zvát na večeře a pak jídlo obodují. Pořad komentuje Jana Boušková a Václav Vydra.

Divácké naděje vkládá Prima do talentové castingové soutěže, ve které hledá představitele hlavních rolí Robina a Marianu pro muzikál Robin Hood a do pořadu Rande naslepo, moderovaný Milošem Knorem. Nová bude i reality show Hledá se táta a máma. Ze zahraničních akvizic uvede televize filmy Ďábel nosí Pradu s Meryl Streepovou nebo muzikál Moulin Rouge. Bude i nová řada seriálu Chirurgové.

„Roste nám podíl mladších diváků, zejména díky stanici Prima Cool,“ pochlubil se na čtvrteční tiskové konferenci generální ředitel Primy Marek Singer. Prima Cool láká mladší zejména nestárnoucími Simpsonovými a drsnými hororovými filmy. Začne vysílat  v zahraničí populární seriál Studio 30 Rock.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků