Hlavní obsah

Soutěž: Vyhrajte dárky s filmem Sucker Punch

Warner Bros. a Novinky přinášejí soutěž o dárky k filmu Zacka Snydera Sucker Punch, který přichází do kin 31. března. Stačí zodpovědět jednu lehkou otázku. Ve čtvrtém kole hrajeme o tašky a sadu nalepovacího tetování Sucker Punch.

Soutěž: Vyhrajte dárky s filmem Sucker Punch

Sucker Punch je epická akční fantasy, která vás zavede do světa živé imaginace mladé dívky. Její snový svět jí poskytuje útěk z temné reality. Nevázaná hranicemi času a prostoru je volná a může jít kamkoli, kam ji její mysl zavede a její neuvěřitelná dobrodružství stírají hranice mezi realitou a představivostí.

Otázka:

Sucker Punch produkuje stejná filmová producentka, která produkovala i tituly 300: Bitva u Thermopyl a Strážci – Watchmen. Jak se jmenuje?

Odpovídejte na adresu: soutez@novinky.cz

Vyhrává každá třetí správná odpověď.

Minulé kolo vyhráli: Markéta Peterková, Jindřich Beneš, Daniela Dočkálková, Irena Šťastná a Ondřej Vonšovský.

Pravidla soutěže

Organizátorem soutěže je BORGIS, a.s.

 

Soutěže se mohou účastnit občané České republiky nebo osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky, a to při splnění výše uvedených podmínek.

Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Výhry nelze vyplatit v hotovosti ani je vymáhat právní cestou. Organizátor soutěže neodpovídá za ztrátu nebo poškození výher během poštovní přepravy.

 

Více na www.SuckerPunch.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků