Hlavní obsah

Soutěž: Vyhrajte dárky s filmem Sucker Punch

Warner Bros. a Novinky přinášejí soutěž o dárky k filmu Zacka Snydera Sucker Punch, který přichází do kin 31. března. Stačí zodpovědět jednu lehkou otázku. V prvním kole hrajeme o pět tašek přes rameno.

Soutěž: Vyhrajte dárky s filmem Sucker Punch

Sucker Punch je epická akční fantasy, která vás zavede do světa živé imaginace mladé dívky. Její snový svět jí poskytuje útěk z temné reality. Nevázaná hranicemi času a prostoru je volná a může jít kamkoli, kam jí její mysl zavede a její neuvěřitelná dobrodružství stírají hranice mezi realitou a představivostí.

Byla zavřena do ústavu proti své vůli, ale Babydoll (Emily Browning) neztratila vůli přežít. Je odhodlaná bojovat za svou svobodu, spolu se čtyřmi dalšími dívkami - přímočarou Rocket (Jena Malone), ulicí protřelou Blondie (Vanessa Hudgens), vždy loajální Amber (Jamie Chung) a svéhlavou Sweet Pea (Abbie Cornish) – se pokusí utéct svému hroznému osudu a svým uchvatitelům, kterými jsou Blue (Oscar Isaac), Madam Gorski (Carla Gugino) a High Roller (Jon Hamm).

Dívky v čele s Babydoll se pustí do fantastické bitvy proti všem a všemu, od samurajů až po hady, přičemž mají k dispozici virtuální arzenál. Společně se musí rozhodnout, co všechno jsou ochotny obětovat, aby zůstaly živé. S pomocí Wise Mana je (Scott Glenn) jejich neuvěřitelná cesta – pokud bude úspěšná – osvobodí.

Do českých kin bude film uveden 31. března 2011.

Otázka:

Režisér filmu Sucker Punch opustil svět reklam a videoklipů a vstoupil do světa celovečerních filmů s takovými tituly jako 300: Bitva u Thermopyl a Strážci – Watchmen. Jak se režisér jmenuje?

Odpovídejte na adresu: soutez@novinky.cz

Vyhrává každá třetí správná odpověď.

Pravidla soutěže

Organizátorem soutěže je BORGIS, a.s.

 

Soutěže se mohou účastnit občané České republiky nebo osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky, a to při splnění výše uvedených podmínek.

Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Výhry nelze vyplatit v hotovosti ani je vymáhat právní cestou. Organizátor soutěže neodpovídá za ztrátu nebo poškození výher během poštovní přepravy.

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků