Hlavní obsah
 

Slovenská písničkářka Karmen má novou kapelu i romantickou baladu

Karmen Pál-Baláž si jako mnozí začínající zpěváci prošla soutěží Česko Slovenská Superstar. Poté ale nezapadla a pilně pracuje na sólové kariéře. Nová píseň se jmenuje Nie je to len mnou.

 
Slovenská písničkářka Karmen má novou kapelu i romantickou baladu

„Písnička vzešla z nové hudební spolupráce s kytaristou, kamarádem a autorem skladby. Jmenuje se Ján Kmec,“ řekla Karmen.

„Jsem ráda, že mě s ní oslovil. Udělala jsem menší úpravy v melodických linkách a s kytaristou z mé nové kapely Filipem Kluknavským jsme se pustili do nahrávání ve studiu HookFabrique. Filip se producentsky postaral i o výsledný zvuk skladby.“

Karmen Pál-Baláž

Foto: Lukáš Koska

„Všechno mi zdálo být takové zdlouhavé, posouvaly se nám termíny kvůli opatřením. Ale na to si už pomalu, ale jistě zvykám, před rokem jsem natáčela videoklip po povinné dvoutýdenní karanténě. Přestože to byl zdlouhavý proces, všechno má svůj správný čas a myslím, že výsledek stojí za to.“

Karmen Pál-Baláž na sebe upozornila v roce 2018 v Česko Slovenské Superstar, kde skončila třetí. Pak vystupovala s prešovskou skupinou Peha a s Acoustic Nights, ale brzy odešla budovat sólovou kariéru. Debutové album Kúzlo vydala v roce 2019.

Může se vám hodit na Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků