Hlavní obsah
Malcolm Young už se do kapely zřejmě nevrátí. Foto: Sony Music

Rodina Malcolma Younga z AC/DC potvrdila, že muzikant trpí demencí

Rodina kytaristy australské skupiny AC/DC Malcolma Younga potvrdila zprávy, které se nedávno objevily v médiích. Na stránkách serveru People oznámila, že hudebník skutečně trpí demencí.

Malcolm Young už se do kapely zřejmě nevrátí. Foto: Sony Music
Rodina Malcolma Younga z AC/DC potvrdila, že muzikant trpí demencí

V dubnu se na Facebooku AC/DC objevila informace o tom, že Malcolm Young se skupinou nebude v nejbližší době hrát. Důvodem byl jeho špatný zdravotní stav. O několik dnů později kapela prohlásila, že bude nadále pokračovat ve své kariéře a děkuje fanouškům za pochopení.

Rozhodla se nahrát nové album, zatímco o zdravotním stavu Malcolma Younga se pouze spekulovalo. Teprve před několika dny uvedl list Sydney Morning Herald, že Young trpí demencí a rodina jej umístila do pečovatelského zařízení v Sydney.

Nyní rodina tuto informaci potvrdila a požádala, aby fanoušci a média nadále respektovali její soukromí.

AC/DC naopak oznámili, že nové album Rock or Bust je již nahrané a vyjde na sklonku listopadu. Malcolma Younga nahradil Stevie Young, bratranec Malcolma a Anguse Youngových. Ten také s kapelou vyrazí na chystané turné.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků