Hlavní obsah
Ema (Pavla Gajdošíková) Foto: Offside Men

Režisér Mostu a Okresního přeboru poprvé vypráví o ženské hlavní hrdince

Do vztahového filmu se pustil zkušený režisér Jan Prušinovský, který má za sebou Most!, Okresní přebor nebo Čtvrtou hvězdu. Připravovaná vztahová romance se jmenuje Chyby.

Ema (Pavla Gajdošíková) Foto: Offside Men
Režisér Mostu a Okresního přeboru poprvé vypráví o ženské hlavní hrdince

Podle tvůrců jde o příběh mladé Emy (Pavla Gajdošíková) a o něco staršího Tomáše (Jan Jankovský). Prušinovský na něm pracuje podle scénáře Romana Vojkůvky.

„Chyby jsou příběhem lidí, kteří nejsou ani dobří ani špatní. Jak název filmu napovídá, v určitých momentech svého života chybují a za tyto chyby pak mohou být potrestáni,“ míní Prušinovský.

Jan Prušinovský a Pavla Gajdošíková

Foto: Offside Men

„V minulosti jsem vztahovou romanci ještě netočil, a navíc jsem ve svých příbězích nikdy neměl dominantní ženskou postavu. A právě v tom vidím největší výzvu, se kterou se do natáčení tohoto filmu pouštím. Scénář Romana Vojkůvky mě navíc oslovil tím, že jde o komorní, nejednoznačný a přímočarý příběh, který si uchovává určitou syrovost.“

Ema (Pavla Gajdošíková) je energická pětadvacetiletá prodavačka v supermarketu na malém městě. Tomáš (Jan Jankovský) je třicetiletý pokrývač žijící v nedaleké vesnici. Jedna noc, od které ani jeden z nich nic zásadního nečekal, rychle přeroste ve vztah, lásku a společné bydlení. Ema se rozhodne Tomášovi svěřit se vším, co v životě prožila. Toho to ale nezajímá, protože oba podle něj mají žít jen teď a tady. Náhodné setkání s minulostí ovšem nečekaně odstartuje sérii událostí, která obrátí životy obou dotyčných naruby.

V dalších rolích se předvedou Ondřej Kokorský, Ivo Gogál, Jan Kolařík, Eva Hacurová, Michaela Rajdlíková, Marta Dancingerová, Monika Načeva a Kryštof Rímský. Premiéra bude až na podzim příštího roku.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků