Hlavní obsah
PJ Harvey Foto: Petr Hloušek, Právo

Pohoda s PJ Harvey, Sigur Rós i Prodigy

Známý slovenský festival Pohoda proběhne 7. až 9. července v Trenčíně. Velká multižánrová podívaná nabídne nejen řadu světových hvězd.

PJ Harvey Foto: Petr Hloušek, Právo
Pohoda s PJ Harvey, Sigur Rós i Prodigy

The Prodigy, Roisín Murphy, PJ Harvey, James Blake, DJ Shadow, Parov Stelar, Gogol Bordello, Nina Kraviz nebo The Vaccines jsou jen některá jména z bohatého programu.

Českých a slovenských interpretů bude také dostatek - Jana Kirschner, David Koller, Milan Lasica & Bratislava Hot Serenaders, The Tap Tap, Billy Barman, RozpoR, Saténové ruky, Núkú, Rafo & Pure, Max Bazowski, Bulp, Landless, The Ills či Katarzia.

The Prodigy

Foto: Smart Communication

Pořadatelé slibují i bohatou nabídku jídla od typicky slovenských pochutin až po veganské menu, kavárny, čajovny a relaxační zónu s vodním rozprašovačem. Bude možnost vyzkoušet si různé atypické pohybové aktivity, projet se na kolečkových bruslích nebo navštívit stánky neziskových organizací a besedy.

„Nejpádnějším důvodem, proč na Pohodu vyjet, ale zůstává prostý fakt, že jde o jeden z největších a také dramaturgicky nejzajímavějších evropských festivalů. Ostatně jistě ne náhodou zařadil Pohodu prestižní americký časopis Business Insider mezi sedm nejlepších světových festivalů vedle Lollapaloozy, Sonaru, Roskilde nebo Montreux Jazz Festivalu,“ vzkazují organizátoři Pohody.

Cena vstupenek je 99 €. Společná vstupenka na Rock for People a Pohodu je za 3800 Kč / 140 €. Další jména interpretů i jiné potřebné informace jsou zveřejněny na www.pohodafestival.sk.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků