Hlavní obsah

Podle kapely Harlej chtějí hodné holky zlé kluky. Tvrdí to v novém klipu

Pražská rocková kapela Harlej zahájila na sklonku září své koncertní Alkohol.cz Tour. Nabízí také novou písničku Hodný holky zlý kluky chtěj. Natočila k ní už videoklip.

Podle kapely Harlej chtějí hodné holky zlé kluky. Tvrdí to v novém klipu

Scénáře klipu se kromě produkce KHfilmin’ ujali Kuba Ryba z kapely Rybičky 48 (jinak autor textu) a písničkář Pekař.

Petr Vinc Havlíček z KHfilmin’ prozradil, kdo se ujal hlavní role v klipu: „Když jsem psal scénář na tuhle písničku a přitom ji poslouchal znovu a znovu, říkal jsem si, kde asi seženu tu správně zlou ženskou. Hezkou, ale takovou, která umí být až odpudivá. Nakonec casting vyhrála Rybova sestra Terezka. Sedla do této role naprosto perfektně, stejně jako její manžel Štěpán Vraný. Celé natáčení i přípravy probíhaly ve velice šibeničním termínu, protože jsme na to měli pouhých osm dní.“

O turné kapely Harlej její kytarista Tonda Rauer řekl: „Je vlastně tak trochu pro radost. Vypustili jsme před začátkem nový klip a singl, ale turné se tentokrát neváže k žádnému albu ani výročí. Jedeme pobavit naše fandy a zpříjemnit jim i sobě nadcházející podzim.“

Zmiňované turné má za sebou již čtyři koncerty a pokračovat bude 11. listopadu v Blansku. O den později se Harlej představí ve Valdicích. Speciálním hostem turné je skupina Zakázaný ovoce.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků