Hlavní obsah
Hvězdou prvního dne byla hned po Wohnoutech kapela Plexis. Foto: archiv festivalu

Open Air festival začal, hvězdou prvního večera se stali Wohnouti

Open Air festival začal ve čtvrtek 9. srpna ve znamení Warm-up day, který je pro všechny zdarma. Návštěvníci se do areálu sjížděli již od brzkých odpoledních hodin a těšili se na hudební program v podání kapely Plexis nebo Wohnout.

Hvězdou prvního dne byla hned po Wohnoutech kapela Plexis. Foto: archiv festivalu
Open Air festival začal, hvězdou prvního večera se stali Wohnouti

Počasí všem zatím přeje a areál se rychle plní natěšenými diváky všech věkových kategorií. Zatím dorazilo okolo osmi tisíc návštěvníků, celkem se očekává až 25 tisíc diváků.

Návštěvníci se na festival sjíždějí již od brzkých odpoledních hodin.

Foto: archiv festivalu

Hvězdou čtvrtečního večera byla kapela Plexis a především Wohnout. Ta měla narváno doslova až ven, čili patřili bezpochyby mezi největší bombu dne. Podobnou účast očekává interpret Fatboy Slim, který svou show předvede v pátek večer.

Chyběla pitná voda

Areál festivalu je plně vybaven stánky s občerstvením a hygienickým zařízením, na což by si návštěvníci neměli stěžovat. Přesto ale chybí to nedůležitější. Pitná voda. „V pláncích areálu mají zakreslená místa s pitnou vodou. K řadě z nich ale nemáme přístup nebo voda neteče,“ stěžoval si nejeden návštěvník festivalu.

,,Vše je ve fázi zkoušení. Věříme, že během pátečního dne bude již všechno v pořádku a návštěvníci budou plně uspokojeni," řekla jedna z organizátorek.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků