Hlavní obsah

Nové knihy: Lustig, Stiefvaterová, Cornwell, Sandford i Wells

Nabídku zářijových novinek zahajujeme reedicí novely Arnošta Lustiga, souborem povídek na počest Raye Bradburyho i románem americké autorky Maggie Stiefvaterové. Navazuje na ni historický román Brita Bernarda Cornwella i detektivky amerických prozaiků Johna Sandforda, což je pseudonym Johna Campa, a roninovi Usagi Yojimbovi.

Nové knihy: Lustig, Stiefvaterová, Cornwell, Sandford i Wells

Arnošt Lustig:

Colette, dívka z Antverp

Nové knihy

V souvislosti s novým stejnojmenným filmem režiséra Milana Cieslara vychází opět novela o Colette Cohenové, devatenáctileté Židovce z Antverp, která se dostane z pekla osvětimské továrny na smrt s démantem pod jazykem. Příběh o lidskosti v nelidském prostředí.

Mladá fronta, 200 stran, 249 Kč

 

Sam Weller a Mort Castle:

Rej stínů

Nové knihy

Povídky k poctě Raye Bradburyho, jednoho z největších a nejimaginativnějších spisovatelů 20. století Raye Bradburyho, sestavili editoři a povídkáři, kteří vybrali příspěvky šestadvaceti uznávaných autorů jako Harlana Ellisona, Margaret Atwoodové či Kelly Linkové.

Plus, 424 stran, 399 Kč

 

Maggie Stiefvaterová:

Ve znamení štíra

Nové knihy

Strhující román s působivou tajemnou atmosférou na motivy skotské, irské a manské mytologie. Kolem báje o rychlých, nádherných, ale nebezpečných vodních koních se odehrává příběh dvou mladých lidí, o jejich vztahu a nelehkém dospívání.

Argo, přeložila Lucie Simerová, 368 stran, 348 Kč

 

Bernard Cornwell:

1356

Nové knihy

Skvělý hrdina a snaha získat prastarý meč s mýtickou mocí, o níž se spekuluje, že je ukrytá někde v blízkosti Poitier - Pomáhej vám Bůh a bojujte jako ďábli... Nový historický román s dobrodružným nábojem.

BB art, přeložil Jiří Beneš, 376 stran, 299 Kč

 

John Sandford:

Drsná země

Nové knihy

Vražda majitelky reklamní agentury zavede detektiva Virgila Flowerse na nepravděpodobné místo činu: do pokojného rekreačního střediska na severu Minnesoty. Počet podezřelých narůstá a Virgil musí odhalit dávná tajemství…

BB art, přeložil Radim Zetka, 304 stran, 249 Kč


Simpsonovi – Čarodějnický speciál:

Bžunda mrtvého muže

Nové knihy

Ať se již ponoříte do koblihového těsta nebo strašidelného města, čeká vás bohatá koleda v podobě komiksové kolekce, v níž nechybí pekelní potomci metající blesky, opice ohánějící se motorovou pilou, televize terorizující diváky i příšery z ledové tříště s limetkovou příchutí.

Crew, přeložil Petr Putna, 128 stran, 349 Kč

 

Scott Snyder, Rafael Albuquergue:

Americký upír 2

Nové knihy

Píše se rok 1936 a Amerika je čím dál modernější – jenže její Západ je divočejší než kdy předtím… A v komiksovém příběhu působí v hříšném městě Las Vegas za bílého dne nový druh upíra. Paličatý polda se snaží, aby v jeho městě stálo za to žít.

BB art, přeložil Viktor Janiš, 160 stran, 499 Kč

 

Stan Sakai:

Záblesky smrti

Nové knihy

Toulavý ronin Usagi Yojimbo ukončil své putování s chlapcem Jotarem a je opět sám. Jeho krátký odpočinek od nebezpečí však nepotrvá dlouho, protože ve feudálním Japonsku číhají dobrodružství na každém kroku.

Crew, přeložil Ľudovít Plata, 192 stran, 229 Kč

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků