Hlavní obsah
Nová alba Foto: Novinky

Nová alba: Helena Vondráčková, Gregory Porter i Hurts

Helena Vondráčková se na novém albu představuje ve velice dobré formě a s velkou chutí. Gregory Porter opět přibral ke spolupráci na nové desce Ondřeje Pivce. Britští Hurts se hlásí novinkou po třech letech.

Nová alba Foto: Novinky
Nová alba: Helena Vondráčková, Gregory Porter i Hurts

Helena Vondráčková: Tvrdohlavá

Zpěvačka Helena Vondráčková vydala své v pořadí čtyřiačtyřicáté album. Pracovala na něm s producentem Karlem Maříkem a nabízí písně od různých autorů. Jsou mezi nimi její stálí spolupracovníci i nováčci. Výsledkem je příjemná deska s písněmi, které se dobře poslouchají.

Obal alba

Foto: Warner Music

Gregory Porter: All Rise

Jeden z nejúspěšnějších jazzových umělců své generace, držitel Grammy Gregory Porter vydal album All Rise. Vlajkovým singlem je skladba Revival, která mimo jiné vzdává čest Freddiemu Grayovi, který se stal obětí policejního násilí na Afroameričanech. Na desce se opět podílel i český držitel ceny Grammy Ondřej Pivec.

Obal alba

Foto: Universal Music

Hurts: Faith

Britská dvojice Hurts je u nás dostatečně populární. Tento statut si získala díky prezentaci tanečních popových písniček v elektropopovém hávu a také svou koncertní podobou. Na nové desce pokračuje ve své práci. Příští rok v dubnu představí nové skladby v Praze. Faith je její čtvrté album.

Obal alba

Foto: Lento Records

BraAgas: Bestiále

Dvě ceny Anděl, třetí místo v prestižním mezinárodním žebříčku World Music Charts Europe, desítky koncertů u nás i v zahraničí, pět vydaných alb i EP. To jsou BraAgas. Téměř dívčí kapela nyní vydává výběrové album toho nejlepšího, co na scénu přinesla.

Obal alba

Foto: Indies Scope

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků