Hlavní obsah
Nová alba Foto: Novinky

Nová alba: Harry Styles, Letní kapela, Train, Lykke Li a Hradišťan s Javory Beatem

Stylově velmi pestrá je aktuální nabídka nových alb. Vévodí jí třetí sólový počin Harryho Stylese, jenž v červenci vystoupí v Praze. Z domácích luhů a hájů jistě zaujmou desky Letní kapely a záznam společného vystoupení Hradišťanu a kapely Javory Beat.

Nová alba Foto: Novinky
Nová alba: Harry Styles, Letní kapela, Train, Lykke Li a Hradišťan s Javory Beatem

Harry Styles: Harry’s House

Třetí studiové album bývalého člena kapely One Direction Harryho Stylese je protkáno popem, funkem i rockem. V řadě hostů, kteří ho pomáhali realizovat, je i americký zpěvák a kytarista John Mayer.

Nové album

Foto: Columbia

Letní kapela: Letní kapela

Letní kapela s Jaromírem Švejdíkem (Jaromír 99) nabízí na debutovém albu výlet za písničkou horským krajem rockové melancholie a nezčeřené vícehlasé pohody. Čistý sound nahrávky Dušana Neuwertha je poháněný přívalem vzpomínek a příběhů Jaromíra 99.

Nové album

Foto: Indies Scope

Train: AM Gold

Americká kapela Train oslaví příští rok třicet let na scéně. Její nové poprockové album vznikalo v posledních dvou covidových letech a muzikanti o něm tvrdí, že přesto bylo skládáno s láskou. Kolekce vychází pět let po předešlém počinu.

Nové album

Foto: Columbia

Lykke Li: Eyeye

Eyeye je páté studiové album švédské zpěvačky a skladatelky Lykke Li. Opět se na něm spojila se svým dlouholetým spolupracovníkem Björnem Yttlingem, producentem jejích prvních tří alb.

Nové album

Foto: PLAS

Jiří Pavlica a Hradišťan, Hana a Petr Ulrichovi, Javory Beat: Společný koncert

Dvojalbum plné písní, z nichž řada zlidověla, nese název Společný koncert. Jedná se o live záznam společného vystoupení Hradišťanu a Javory Beatu, jejichž repertoár má mnoho společného.

Nové album

Foto: Indies Scope

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků