Hlavní obsah
Nová alba Foto: Novinky

Nová alba: Gaia Mesiah, Kesha, Lordi, Louis Tomlinson i Meghan Trainor

V minulých dnech vyšla především nová alba výrazných představitelů popového světa. Patří mezi ně Kesha, Louis Tomlinson i Meghan Trainorová. Se svou trochou do mlýna přicházejí i naši rockeři Gaia Mesiah či finští metalisté Lordi.

Nová alba Foto: Novinky
Nová alba: Gaia Mesiah, Kesha, Lordi, Louis Tomlinson i Meghan Trainor

Gaia Mesiah: Refresh In Golden Hive (Live)

Členové české kapely Gaia Mesiah se po loňském pozitivním přijetí alba Excellent Mistake rozhodli natočit atypické „best of“. Refresh In Golden Hive (Live) tedy vzniklo ve studiu Golden Hive v režii producenta Amaka Goldena. Kapela na něm přináší deset starších písní z prvních tří alb, leckdy po dílčí úpravě. Vše je natočeno na jeden zátah naživo.

Nové album

Foto: Warner Music

Kesha: High Road

Americká zpěvačka, skladatelka a raperka Kesha přichází se svým čtvrtým studiovým dílem. Mísí na něm pop s rapem, objevují se na něm i prvky soulu a r’n’b. Patnáct různorodých a pestrých písniček vzniklo pod dohledem mnoha producentů. 

Nové album

Foto: RCA

Lordi: Killection

Finská kapela Lordi má nejspíš své nejslavnější období za sebou. Na metalovém poli má nicméně velký zástup obdivovatelů, a především pro ně natočila novou nekompromisní desku Killection. 

Nové album

Foto: AFM

Louis Tomlinson: Walls

Další ze členů momentálně nefungující chlapecké kapely One Direction přichází s vlastním albem. Louis Tomlinson si v tom dal načas. Na album Walls nakonec čerpal především v indie rocku a britpopu. Na desce je tucet skladeb, Tomlinson je vždy jejich spoluautorem. 

Nové album

Foto: AFM

Meghan Trainor: Treat Myself

Především pop a r’n’b jsou základními stavebními prvky v písničkách na třetím studiovém albu americké zpěvačky Meghan Trainorové. V základním provedení nabízí kolekce patnáct skladeb.

Nové album

Foto: Epic

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků