Hlavní obsah
Nová CD Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz

Nová alba: Cher, Rod Stewart, Pekař i Alkehol

Zpěvačka Cher si pro své nové album vybrala písničky skupiny ABBA, které nabízí ve svém novém provedení. Rod Stewart zase nahrál jemné album pro své nejbližší. S novinkami jsou tu i naši Alkehol a Pekař.

Nová CD Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz
Nová alba: Cher, Rod Stewart, Pekař i Alkehol

Cher: Dancing Queen

Nová alba

Foto: Warner Music

Americká zpěvačka a herečka Cher vydala album s písněmi švédské skupiny ABBA. Říká, že ji provázely celý její umělecký život. Navíc si před časem zahrála ve filmu Mamma Mia! Here We Go Again, ve kterém byly písně švédské popové legendy použity.

Rod Stewart: Blood Red Roses

Nová alba

Foto: Republic

Rod Stewart spolupracoval na produkci alba s Kevinem Savigarem. Tvrdí o něm, že je natočil pro pár přátel a má tomu odpovídající intimitu. Svůj charakteristický hlas ale ani na okamžik nezastřel.

Alkehol: Sudová přitažlivost

Nová alba

Foto: Warner Music

Sedmnácté album skupiny Alkehol je složeno z dvanácti novinek a jako bonus je připojena píseň Rockeři, která vznikla k loňskému 25. výročí skupiny. Zpívají v ní také Petr Janda a Josef Vojtek. Písně jsou jako vždy klasického alkeholického ražení.

Pekař: Výpověď

Nová alba

Foto: Warner Music

Základem druhého alba kutnohorského písničkáře Pekaře jsou singly Vrcholky a pády, Dvě duše a Ještěže tě. Zbývající materiál vznikal postupně během roku a konečnou podobu dostalo album v kutnohorském studiu Le Grill Records producenta Petra Lebedy.

Led Zeppelin : The Song Remains The Same

Nová alba

Foto: Warner Music

Led Zeppelin v červenci 1973 odehráli v newyorské Madison Square Garden sérii živých vystoupení, kterou zachytili v koncertním filmu The Song Remains The Same. Soundtrack k snímku vyšel původně v roce 1976 v produkci Jimmyho Page. Nyní vychází v reedici.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků