Hlavní obsah
Nová alba Foto: Novinky

Nová alba: Bryan Adams, Ghost či The Boo Radleys

Kanadský zpěvák Bryan Adams hlásí novým albem návrat k běžnému životu, který by podle něho mohl být v lecčems nový. Ghost připravili koncepční desku a The Boo Radleys se vrátili po téměř čtvrtstoletí. Na trh se dostala i reedice eponymního alba české rockové skupiny Merlin.

Nová alba Foto: Novinky
Nová alba: Bryan Adams, Ghost či The Boo Radleys

Bryan Adams: So Happy It Hurts

Své patnácté studiové album označil kanadský zpěvák a skladatel Bryan Adams jako návrat k životu po covidové době. Je o svobodě, autonomii, spontánnosti a vzrušení z možnosti jít novými cestami. Dotýká se mnoha pomíjivých věcí života, které jsou tajemstvím štěstí a lidského spojení.

Nové album

Foto: BMG

Ghost: Impera

Páté album švédské kapely Ghost je inspirováno knihou Timothyho Parsonse. Jeho tématem jsou vzestupy a pády říší. V písních je mix hard rocku, heavy metalu, ale také pop rocku. Obal od Zbigniewa Bielaka je odkazem na anglického okultistu Aleistera Crowleyho.

Nové album

Foto: Loma Vista

The Boo Radleys: Keep On with Falling

Britská skupina The Boo Radleys vydala nové album po čtyřiadvaceti letech. Od roku 1999 neexistovala, dohromady se dala znovu loni. Na desce je jedenáct skladeb, které se nesou ve znamení jasných melodií a výrazných refrénů.

Nové album

Foto: Boostr

Ho99o9: Skin

Dvojice Ho99o9 z New Jersey udržuje svým drzým pojetím rap-rocku na živu to, co by se dalo nazvat afropunk. Tandem mísí jemnost emo-rapu a energičnost punku. V písních podávají moderní formou archaické hudební zvuky.

Nové album

Foto: RoadRunner

Merlin: Merlin

Danny Horyna se skupinou Merlin vydali před třiceti lety eponymní album. Časem se pro ně mezi fanoušky ujal název podle jednoho z hitů, Nevada. V těchto dnech vychází jeho reedice, a to v remasterované podobě. Je na něm dodnes velmi přitažlivý devadesátkový hard rock.

Nové album

Foto: Warner Music

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků