Hlavní obsah
Skupina Mydy Rabycad chystá výjimečný koncert. Na snímku zpěvačka Žofie Dařbujánová. Foto: archiv kapely

Mydy Rabycad chystají album a koncert v pražském Foru Karlín

Po úspěšném roce, kdy absolvovala turné v USA nebo koncerty na Colours of Ostrava a Metronome Festivalu, má česká skupina Mydy Rabycad dané cíle pro rok 2019. Chystá čtvrtou řadovou desku, kterou chce navázat na úspěch loňského alba M.Y.D.Y. Vyjde ve druhé půlce roku a pokřtěna bude 22. listopadu 2019 během koncertu v pražském Foru Karlín.

Skupina Mydy Rabycad chystá výjimečný koncert. Na snímku zpěvačka Žofie Dařbujánová. Foto: archiv kapely
Mydy Rabycad chystají album a koncert v pražském Foru Karlín

„Už teď víme, že to bude obrovský posun oproti show, které mohli naši fanoušci doposud zažít. Připravujeme úplně nový koncept scény i vizuální stránky, celou naši prezentaci pozvedneme na další level,“ říká producent a klávesista kapely Nèro Scartch.

Koncert ve Foru Karlín symbolizuje pro Mydy Rabycad začátek další kapitoly. Dosud nejpropracovanější show jejich kariéry má fanouškům kromě svěží konceptualizace pódia nabídnout také spoustu hostů z řad hudebníků, přátel a kolegů. Jako tradičně pak představí nové kostýmy, tematicky spojené s aktuálním albem.

„Hlavní je pro nás to, že velikost pódia a sálu ve Foru Karlín je ideální, abychom tam dokázali uskutečnit téměř všechno, co jsme kdy v rámci naší show chtěli udělat,“ dodává zpěvačka Žofie Dařbujánová.

Vstupenky na křest chystaného alba a jediný pražský koncert Mydy Rabycad pro rok 2019 lze zakoupit v limitované edici 200 kusů za zvýhodněnou cenu 420 Kč. Po vyprodání za cenu 480 Kč.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků