Hlavní obsah
 

Lucie se v koncertním klipu vrací ke svému comebackovému singlu

Dva roky stará skladba skupiny Lucie Takhle tě mám rád byla jejím prvním comebackovým singlem. Nyní dostala obrazové zpracování. Na jejím vzniku se pod vedením režiséra Jana Turka podílelo 27 kameramanů.

 
Lucie se v koncertním klipu vrací ke svému comebackovému singlu

Ti ji zasadili do kulis turné EvoLucie, na němž kapela byla loni a předloni. A aby byl zážitek autentický, nepoužila studiovou verzi nahrávky, ale koncertní. Ta je delší a je v ní navíc i sólo na bicí.

„Písnička Takhle tě mám rád neuvěřitelně skvěle fungovala naživo. Autor hudby P. B. Ch. přišel s myšlenkou, že musíme tu elektrizující atmosféru zaznamenat. Je to zase trochu megalomanie, jak to máme rádi,“ sdělil režisér Turek.

Diváci ve skladbě uvidí i pohledy do zákulisí, reakce fanoušků nebo efekty včetně obřích projekcí s Terezou Maxovou, která pro kapelu nově natočila záběry do hitu Pohyby.

„Když si poslechnete text Takhle tě mám rád, zjistíte, že je o svatbě. Když vyslovíte to slovo, uvidíte, že se chlapi většinou leknou, ale holky reagují naprosto obráceně. Ten kontrast se nám moc líbil,“ vysvětluje kytarista a autor textu Robert Kodym.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků