Hlavní obsah
Lenny Kravitz v Praze Foto: Milan Malíček, Právo

Lenny Kravitz: Nebudu hrát se Slashem

Zahraniční hudební servery vypustily v těchto dnech senzační zprávu o tom, že hvězdný Lenny Kravitz bude novým zpěvákem skupiny Velvet Revolver, která se zrodila z trosek Guns n'Roses. Byla to klasická "kachna", kterou Kravitz okamžitě dementoval.

Lenny Kravitz v Praze Foto: Milan Malíček, Právo
Lenny Kravitz: Nebudu hrát se Slashem

"Znám chlapy z Velvet Revolver a miluju je, ale na historce, že se k ním připojuji, není nic pravdivého," řekl Kravitz magazínu Rollingstone. Informace byla nepravděpodobná už proto, že úspěšný Kravitz sám vyprodává stadiony a nemá důvod se spojovat s jakoukoliv skupinou.

Podle zvěstí pocházející z Velké Británie byl zpěvák viděn ve studiu s Velvet Revolver, kteří momentálně hledají náhradu za frontmana Scotta Weilanda. Ve skutečnosti je ale v Evropě na turné.

Kravitz je dalším z řady zpěváků, o kterých se spekuluje v souvislosti s Velvet Revolver. Neoficiálně se tato role přisuzovala Sebastianu Bachovi nebo Roystonu Langdonovi.

Skupina se rozpadla v dubnu, kdy kytarista Slash, bývalý člen kultovní formace Guns n' Roses, uvedl, že Weilandovy osobní problémy je donutily posunout se dál. Scott Weiland má dlouhodobě problémy se zákonem. Několikrát byl zatčen kvůli drogám, soud mu zakázal i řídit auto. Jeho neustálé soudní tahanice a pobyty v léčebnách negativně ovlivňovaly chod skupiny.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků