Hlavní obsah

Kulisovka od amerických Daughtry

Američtí Daughtry na třetím albu nepřekročili hranice standardizovaného pop-rocku vhodného ke kulisovému poslechu. Nezapřou, že jejich frontman je absolventem televizní soutěže.

Kulisovka od amerických Daughtry

Bývalý účastník soutěže American Idol Chris Daughtry je frontmanem stejnojmenné skupiny. Debutoval roku 2006, první album mělo slušný komerční úspěch, a druhé (Leave This Town) vyšlo předloni.

Novinka Break the Spell obsahuje pop s občasným přiznáním hard-rockových kořenů, kterých se dotýká jen opatrně. Navzdory svému mládí chlapci kopírují schémata osmdesátých let a vcelku se jeví jako učesaný kompromis mezi Bon Jovim, Bryanem Adamsem a Buckcherry.

Zpěv je solidní, pop-rockový, nicméně neohromí, stejně tak kapela nepředvádí žádnou velkou instrumentální ekvilibristiku, spíše standardní kytarové riffy a nepřekvapivé rytmy. Zařazením občasných romantických balad uspokojí především chutě méně náročného publika.

Celkové hodnocení: 50 %

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků