Hlavní obsah

Julia Robertsová se vrací na divadelní Broadway

Hollywoodská hvězda Julia Robertsová se po pauze vrací k divadelnímu hraní. Po předpremiéře divadelní hry Tři dny deště na Broadwayi si vychutnala ovace, které přehlušily její děkování.

Julia Robertsová se vrací na divadelní Broadway

Oficiální premiéra hry se koná 19. dubna, ale obecenstvo může přicházet i na zkoušky, které se podobají předpremiérám. Divadelní kus bude na programu až do 18. června a představení jsou již nyní beznadějně vyprodaná.

Ve hře Richarda Greenberga, který byl navržen na Pulitzerovu cenu, ztělesňuje hollywoodská hvězda ženu, která odhalí pravdu o smrti svého otce. Ve druhém dějství ztvárňuje její matku. Po boku Robertsové hrají Paul Rudd a Bradley Cooper. Robertsová pozastavila svoji hereckou kariéru před 16 měsíci, když se jí narodila dvojčata Phinnaeus a Hazel.

Herečka ale samozřejmě nadále pokračuje i ve filmu. Dokonce by mohla přijet do ČR, kde se má natáčet film Good Grief!, oficiálně to ale není potvrzeno. V dalším filmu, Charlie's Wilson War, má zase hrát dámu z lepší společnosti, která přiměje mocného kongresmana, aby pomohl afghánským rebelům, ze kterých se vyvinuli pozdější nepřátelé Ameriky.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků