Hlavní obsah
Johnny Depp Foto: Profimedia.cz

Johnny Depp si zahraje v sitcomu od autora Kanclu

Americký herec Johnny Depp bude účinkovat v nové komedii britského režiséra, scenáristy, herce a hudebníka Rickyho Gervaise (Kancl, Extras). Podle oznámení Gervaise citovaného serverem BBC se hollywoodská hvězda stane hostem nového sitcomu Life´s Too Short (Život je příliš krátký).

Johnny Depp Foto: Profimedia.cz
Johnny Depp si zahraje v sitcomu od autora Kanclu

Hlavní roli v sitcomu ztvární britský herec trpasličího vzrůstu Warwick Davis, který hrál v sáze Hvězdné války a sérii Harry Potter. V sitcomu hraje egomaniackého šéfa talentové agentury pro takto malé lidi.

Show je popisována jako směs americké komedie Curb Your Enthusiasm (Kroťte vaše nadšení) a Gervaisovy původní show Extras. Série se začne natáčet v květnu a vysílat ji bude televizní kanál BBC 2. Gervais dosud napsal šest půlhodinových epizod série ve spolupráci s britským spisovatelem a režisérem Stephenem Merchantem.

Účinkování Johnnyho Deppa může být překvapením vzhledem k tomu, že si Gervais dělal legraci z posledního Deppova filmu Cizinec při předávání Zlatých Glóbů. Během ceremonie komik uvedl, že to byl velký rok pro 3D filmy. "Toy Story: Příběh hraček; Já, padouch; Tron...vypadá to, že všechno bylo třídimenzionální kromě postav filmu Cizinec." Následně Gervais svůj vtip bránil tím, že lidé, ze kterých si dělal legraci, mají smysl pro humor a nebudou se cítit dotčeni.yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků