Hlavní obsah

Hudební festival Trója v elitní sestavě, přesto zdarma

Mimořádně vytříbená akce s elitní pop-funk-jazzovou sestavou čeká návštěvníky loděnicí Troja v Praze 7. května odpoledne, kdy proběhne Free Fest Troja. Přijedou Madfinger s „českým Steviem Wonderem“, Ondřej Ruml s T.O.P. Dream Company, Face of the Bass Jaromíra Honzáka a další. Vstup je zdarma.

Hudební festival Trója v elitní sestavě, přesto zdarma

Funky-soulový soubor Madfinger si vydobyl určitý zájem už před lety se zpěvačkou Markétou Foukalovou. Pak nastala výrazná změna, skupinu infiltroval extrémně talentovaný frontman Martin Svátek (můžete ho znát z Navigators), kterému se ne nadarmo říká český „Stevie Wonder“. Už kvůli němu rozhodně stojí zato skočit na metro a zajet na festival, kde se neplatí vstupné.

AUDIO

Další pěkně vypečená partička, která spojuje jazzovou sofistikovanost s chytlavostí, se jmenuje Face of the Bass. Kapela v čele s Jaromírem Honzákem kombinuje elektroniku s živě tvořenou jungle rytmikou a improvizacemi.

Pohrává si např. s motivy skladeb od světových hvězd jako např. švédské kapely Abba nebo norských Jaga Jazzist.

Masivní funky nářez

Masivní funky nářez slibuje dvanáctičlenná T.O.P. Dream Company. Formace T.O.P. Dream Company existuje od roku 2004 a inspirovaly ji R&B kapely Tower of Power či Earth, Wind and Fire. Vokální sekci T.O.P. Dream Company tvoří trio Marta Balážová, účastnice finálové dvacítky soutěže Česko hledá superstar, Ondřej Ruml, druhý v soutěži X-factor a Martin Růža.

PROGRAM

14.00 -16.00 DJ Maceo
16.00 -17.00 MadFinger
17.00 -18.00 DJ Mikuláš (EJB)
18.00 -19.00 Hi-Fi
19.00 -20.00 Face of the Bass
20.00 -21.00 Top Dream Company - Ondřej Ruml
21.00 -23.00 Electric Jam Band

 

AUDIO

Celý festival skončí velkým společným jamem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků