Hlavní obsah
Filmové premiéry Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz

Filmové premiéry: Čertoviny, Kolo zázraků, Odnikud, Velká hra a Insidious: Poslední klíč

Rok 2018 začíná novou pohádkou Zdeňka Trošky Čertoviny. Kolo zázraků roztáčí Woody Allen. Cenu za nejlepší výkon dostala v Cannes Diane Krugerová za film Odnikud. Jessica Chastainová hraje skutečnou profesionální lyžařku ve filmu Velká hra. Čtrté pokračování série Insidious má podtitul Poslední klíč.

Filmové premiéry Foto: koláž Novinky.cz s použitím Profimedia.cz
Filmové premiéry: Čertoviny, Kolo zázraků, Odnikud, Velká hra a Insidious: Poslední klíč

Čertoviny

Trailer k filmu Čertoviny

Video: CinemArt

Dva mladí čerti v pekle řádili tak, až povalili kotel s hříšnou duší, která díky tomu utekla, Luciper se rozhodl je potrestat tím, že každý přivede ze světa jednu hříšnou duši. Jenže oba výtečníci, místo aby lidem škodili, jim začali bezděčně pomáhat...

Čertoviny, Česko 2018, pohádka, 101 min., režie: Zdeněk Troška, hrají: Jakub Prachař, Dominick Benedikt, Karel Dobrý, Sára Sandeva a další.

Kolo zázraků

Trailer k filmu Kolo zázraků

Video: Bioscop

New York, padesátá léta 20. století. V zábavním parku na Coney Islandu, v záři kolotočů štěstí žijí hlavní allenovské postavy svůj spíše beznadějný život. Nešťastná bývalá herečka, nyní servírka Ginny, její nerudný manžel Humpty, pohledný plavčík Mickey a Humptyho dcera z prvního manželství Carolina.

Kolo zázraků, USA 2017, drama, 101 min., režie: Woody Allen, hrají: Kate Winsletová, Justin Timberlake, Juno Templeová a další.

Odnikud

Trailer k filmu Odnikud

Video: Aerofilms

Katja přichází při bombovém útoku o syna a manžela. Rodina a přátelé se jí snaží být v těžkých chvílích oporou, Katja ovšem nemůže jít dál s vědomím, že vrazi její rodiny chodí beztrestně po svobodě.

Odnikud, Německo/Francie 2017, drama, 106 min., režie: Fatih Akin, scénář: Fatih Akin, hrají: Diane Kruger, Numan Acar, Siir Eloglu, Johannes Krisch, Samia Muriel Chancrin, Denis Moschitto, Ulrich Tukur, Ulrich Brandhoff

Velká hra

Trailer k filmu Velká hra

Video: Vertical Ent.

Film vypráví pravdivý příběh Molly Bloomové, profesionální lyžařky, která se dílem osudu stala provozovatelkou tajných heren pro hollywoodské herecké hvězdy, rockové hvězdy a nejlepší pokerové hráče, ale i vysoko postavené byznysmeny a prominenty mafie.

Velká hra, USA 2017, životopisné drama, 140 min., režie: Aaron Sorkin, hrají: Jessica Chastainová, Idris Elba, Kevin Costner, Michael Cera, Graham Green a další.

Insidious: Poslední klíč

Trailer k filmu Insidious: Poslední klíč

Video: Falcon

Čtvrtá část odhalí záhadnou minulost vyhledávané parapsycholožky Elise. Ta v mládí žila v malém městě v Novém Mexiku, její domov však byl zároveň domovem temných sil. Nyní ji nejnovější klient přivádí zpět do domu hrůzy a Elise se musí vyrovnat s vlastní děsivou minulostí.

Insidious: Poslední klíč, USA/Kanada 2018, mysteriózní horor, 103 min., režie: Adam Robitel, hrají: Lin Shaye, Javier Botet, Spencer Locke, Kirk Acevedo a další.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků