Hlavní obsah
Ewa Farna je jednou z účinkujících Votvíráku. Foto: ČTK

Festival Votvírák opět nabídne kvantitu zdarma, kvalita pokulhává

Velký hudební festival Votvírák (12. až 14. června v Milovicích) se může pyšnit masovou návštěvností. A na jakou významnou světovou hvězdu naláká návštěvníky letos? Na žádnou. Na Votvírák totiž lidé chodí především proto, že je zadarmo. Kvůli tomu musí vydržet i takové skupiny jako Lunetic či Argema.

Ewa Farna je jednou z účinkujících Votvíráku. Foto: ČTK
Festival Votvírák opět nabídne kvantitu zdarma, kvalita pokulhává

Na ploše letiště Boží Dar v Milovicích nad Labem opět zahrají stovky účinkujících. Mezi největší "hvězdy" ročníku podle pořadatelů patří Lunetic, Lucie Bílá, Michal David, Ewa Farna a kapely jako Medvěd 009, Wohnout, Žlutej Pes, Kreyson, UDG, Argema nebo O5& Radeček.

Hudebně stojí za zmínku spíše Monkey Business, Buty a Xindl X a program potěší i fandy hip-hopu. Nepřijede však žádný Snoop Dog či Fugees, zastoupeni jsou jen čeští a slovenští rappeři - Indy& Wich, Vec, Zverina atd.

"Vstupné na Votvírák je tradičně zdarma a na akci, která otevírá festivalovou sezónu si můžete zakoupit také vstupenky na ostatní letošní hudební festivaly až s 80 % slevou. Parkovné po dobu celé akce stojí jen 250 Kč (cca 3dny). Stanové městečko je letos pro větší komfort a pohodlí návštěvníků zpoplatněné - 1 osoba/50 Kč," dodali pořadatelé.

Podrobný časový line–up bude zveřejněn na www.votvirak.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků