Hlavní obsah

Drsňáci Stallone, Schwarzenegger a Willis si zahrají v jednom filmu

Tři hollywoodští "drsňáci", Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger a Bruce Willis, se sejdou před kamerou v novém Stalloneově filmu The Expandables (Nahraditelní). V kinech by se měl snímek objevit už příští rok. Stallone to oznámil na mezinárodním filmovém festivalu v Benátkách, kde v sobotu převzal cenu pro osobnost, která zanechala stopu v soudobém filmu.

Drsňáci Stallone, Schwarzenegger a Willis si zahrají v jednom filmu

"Bude to něco jako tým snů," poznamenal. "Arnold, Bruce a já budeme poprvé pracovat společně, možná za dva týdny, takže jsem si musil znovu nechat narůst vousy a připravit se na filmování v Los Angeles," řekl Stallone novinářům.

"Je velice těžké sehnat nás všechny dohromady na jedno místo. Je nemožné vměstnat všechna tahle ega do jednoho pokoje," zažertoval si.

Tématem filmu, ve kterém hraje i Mickey Rourke, je výprava skupiny žoldnéřů do Jižní Ameriky, kde mají svrhnout jednoho diktátora. Třiašedesátiletý Stallone prý do něj chce vnést víc skutečné akce na rozdíl od jiných filmů poslední doby, ve kterých se stále víc uplatňují počítačové efekty.

Prohlásil rovněž, že by se chtěl režii věnovat více než dosud. "Je nezvyklé, že teď, v mém věku, začínám rozvíjet něco, co jsem měl dělat před dvaceti lety, tedy ve větší míře režírovat a psát (scénáře), a zvlášť pro filmy, ve kterých nehraju. Klíčové bude vést režijně jiné lidi a psát pro jiné lidi. Pak se ten kruh prolomí," řekl.

Stallone předpovídá Hollywoodu odklon od velkofilmů

Předpověděl také, že Hollywood se od nákladných velkofilmů odvrátí k menším nezávislým snímkům, jak je v 70. letech dělali režiséři jako Martin Scorsese, Francis Ford Coppola a Brian De Palma.

"Teď máte filmy, které stojí 200 nebo 300 miliónů dolarů, a když nezaberou, celé studio jde pryč, tisíc lidí ztratí práci. Vulkán před výbuchem. Vrací se doba nezávislého filmu. Myslím, že mladí lidé v publiku to budou žádat - 'OK, už jsme viděli dost fantazie, už jsme tu měli dost velké podívané, co takhle příběhy o nás?'" uvedl Stallone.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků