Hlavní obsah
Charles Aznavour Foto: Arts Marketing

Do Prahy opět zavítá Charles Aznavour

Do pražského Kongresového centra 16. března opět zavítá legendární francouzský herec a zpěvák arménského původu Charles Aznavour.

Charles Aznavour Foto: Arts Marketing
Do Prahy opět zavítá Charles Aznavour

Jeden z nejdéle aktivních umělců světa oslavil již 93. narozeniny a nehodlá jít na odpočinek. Před dvěma roky nadchnul Prahu. V roce 2018 opět zavítá do české metropole, aby písněmi rozdával radost i melancholii.

Syn arménských emigrantů, kteří utekli před Turky, se narodil v roce 1924 v Paříži. „Malý muž se smutnýma očima”, jak Aznavourovi někdy říkají, vydal desítky desek a celkově prodal asi 100 miliónů zvukových nosičů. Zazpíval si s Edith Piaf, Sinatrou, Eltonem Johnem i mladou zpěvačkou Zaz.

Aznavour obdržel ceny jako Zlatý lev, César, Řád čestné legie a mnoho dalších. „Vůbec se necítím na umírání, to nechám těm, kteří jsou depresivní. Jsem optimista, jakého byste zřídka kde na světě našli,” říká energický stařík.

Předprodej vstupenek (1990 Kč až 7990 Kč) začne 21. prosince v 9.00 v síti Ticketportal.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků