Hlavní obsah

Do ČR se před Vánocemi vrátí okouzlující Harlem Gospel Choir

V ČR tradičně vystupují před Vánocemi a dodávají tomuto období zvláštní kouzlo – kvalitní gospelový sbor Harlem Gospel Choir z USA přijede tentokrát s poctou jednomu z největších soulových skladatelů a zpěváků všech dob. Program se jmenuje Harlem Gospel Choir sings Stevie Wonder.

Do ČR se před Vánocemi vrátí okouzlující Harlem Gospel Choir

Soubor vystoupí v Teplicích, Praze (dvakrát), Kladně a ve Zlíně. V ČR už koncertoval s velkým úspěchem mnohokrát. Byl založen v roce 1986 Allenem Baileym a od té doby objíždí svět. Brzy ho objevily hvězdy jako Bono Vox z U2, André Rieu, The Chieftains, Cindy Lauper a další. První legendární velký koncert zažili s Dianou Rossovou, kdy vystoupení živě vysílala americká televize NBC. Následovaly další sólové koncerty Bono Voxe a Amy Grant a například osobní pozvání papeže Jana Pavla II.

„Jsme rádi, že se nám podařilo domluvit vystoupení u nás, protože jejich diář je plný do konce roku 2014. Do České republiky se vracejí již pošesté. Jejich minulé koncerty byly vždy beznadějně vyprodány. Samotní členové sboru se k nám vždy velmi těší a je pro ně, podle jejich slov, velkou poctou vystoupit před publikem, které je tak miluje a fandí jim,“ uvedla Milena Palečková z pořádající agentury 10:15 Entertainment.

TERMÍNY HARLEM GOSPEL CHOIR V ČR a SR:

10.12.    Teplice                 Krušnohorské divadlo
11.12.    Kladno                 DK Kladno
12.12.    Praha                  Divadlo Broadway (dva koncerty)
13.12.    Zlín                       Městské divadlo
14.12.    Bratislava           Slovenská filharmonie

 

„Program, který Harlem Gopel Choir přiveze do Čech a na Slovensko, tentokrát slibuje klasické gospely, vánoční tradicionály a hlavně premiérově také hity Stevieho Wondera. Po koncertech v Čechách se soubor přesune na Slovensko, kde pořádáme 14. prosince koncert v Bratislavě. Tímto vystoupením zakončíme celé turné. Ovšem soubor pokračuje v prosinci do dalších zemí, mimo jiné do Polska, Itálie, Portugalska, Maďarska a Finska,“ dodala Palečková.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků