Hlavní obsah
Sofia Vergaraová Foto: Profimedia.cz

Cattrallová odmítá hrát v Sexu ve městě 3, sama si navrhla nástupkyni

Herečka Kim Cattrallová odmítá další filmové pokračování kdysi slavného seriálu Sex ve městě. Své „nejlepší kamarádky” ze seriálu totiž nesnáší. Raději navrhla jiné herečky na svou roli, aby s bývalými kolegyněmi už nemusela pracovat.

Sofia Vergaraová Foto: Profimedia.cz
Cattrallová odmítá hrát v Sexu ve městě 3, sama si navrhla nástupkyni

Sofia Vergaraová nebo Tiffany Haddishová by Samanthu zvládly, domnívá se bývalá představitelka slavné newyorské PR manažerky volných mravů.

Sofia je známá ze seriálu Taková moderní rodinka a z filmů jako Čtyři bratři, Divoká karta, Šéf nebo Machete zabíjí, ale do první ligy Hollywoodu kolumbijská herečka a bývalá modelka nikdy nepatřila. Druhá jmenovaná je ještě méně známá, objevovala se v seriálech (Nová holka, Jmenuju se Earl) nebo v podprůměrných filmech jako Keanu – Kočičí gangsterka a School Dance.

Kim Cattrallová

Foto: Profimedia.cz

Cattrallová odmítla podezření, že se třetí pokračování netočí proto, že by měla přemrštěné finanční požadavky. Naopak dala najevo, že jí vůbec nevadí, pokud si to zbytek týmu natočí podle sebe. Ostatní protagonistky série takovou možnost pořád naznačují.

Kim Cattrallová, která měla v seriálu představovat typickou sebevědomou uvolněnou Newyorčanku, ve skutečnosti pochází z Anglie a v New Yorku ani nebydlela.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků