Hlavní obsah

Bruce Willis spojí síly s provokatérem Kevinem Smithem

Akční hvězda osmdesátých a devadesátých let Bruce Willis zase potěší diváky rolí ve stylu, který ho nejvíc proslavil, tedy jako drsný vtipný polda. Nová komedie A Couple of Dicks ale může být úplně jiná než Smrtonosné pasti, Willise totiž bude režisérsky směrovat slavný provokatér Kevin Smith, kterému uhlazený hollywoodský mainstream nic moc neříká.

Bruce Willis spojí síly s provokatérem Kevinem Smithem

O ději filmu, který přijde do kin v roce 2010, se zatím moc neví. Má to být komedie o dvou policajtech, kteří hledají ukradenou vzácnou baseballovou kartičku a navíc zachraňují unesenou ženu z rukou gangsterů.

Jeden z policistů bude Willis a druhého bude zřejmě hrát Tracy Morgan, což není žena, jak by se podle jména mohlo zdát, ale jednačtyřicetiletý černošský komik z New Yorku. Dvojice tak může připomínat Mela Gibsona a Dannyho Glovera ze Smrtonosné zbraně.

Režisér filmu Kevin Smith je pověstný provokacemi a vulgárním humorem, který některé slabší povahy neunesou. Proslavil se v devadesátých letech, kdy za 27 000 dolarů natočil první celovečerní film Mladí muži za pultem. Na festivalu v Cannes vzbudil senzaci a režisér pokračoval neméně ostrými komediemi jako Hledám Amy nebo Dogma, které pobouřilo americké křesťany.

Jeho poslední komedie Zack a Miri točí porno vypráví o tom, jak se dva neúspěšní spolužáci kolem třicítky na třídním srazu rozhodnou, že se proslaví alespoň v erotice. Právě teď běží i v českých kinech.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků