Hlavní obsah
Beyoncé vydala album v tichosti. Foto: John Shearer, ČTK/AP

Beyoncé vzpomíná na Coachellu a vydává dokument

Americká zpěvačka Beyoncé vydala živé album se záznamem ze svého loňského vystoupení na festivalu Coachella. Nahrávku Homecoming: The Live Album uvedla zároveň s dokumentem Homecoming: A Film By Beyoncé, který měl premiéru na Netflixu.

Beyoncé vydala album v tichosti. Foto: John Shearer, ČTK/AP
Beyoncé vzpomíná na Coachellu a vydává dokument

Novinka je záznamem zmíněného vystoupení, na kterém hostovali Jay-Z, J Balvin, Kelly Rowlandová a Michelle Williamsová. Obsahuje čtyřicet skladeb i se dvěma přídavky, jež byly součástí setu na Coachelle.

Písničky velmi důkladně představují kariéru zpěvačky. Nahrávka byla vydána na etiketě společnosti Columbia a je dostupná na více digitálních platformách.

Vystoupení Beyoncé na festivalu Coachella, které je nazýváno také Beychella, se loni zařadilo mezi největší kulturní popové události roku. Koncert se stal nejstreamovanějším vystoupením v historii, zaznamenal 45 milionů streamů v 232 zemích. Zmíněný dokument divákům ukáže zákulisí a přípravy této show.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků