Hlavní obsah
Wilkinson Foto: Beats for Love

Beats for Love bude největší v historii, přijede i Wilkinson

Letošní ročník festivalu Beats for Love, který je největším tanečním festivalem ve střední Evropě, odhalil další jména. Mezi letošními vystupujícími nebude chybět světová megastar Wilkinson, nejlepší hardcore dýdžejka světa Miss K8, nejlepší breakbeat dýdžejka Lady Waks nebo legenda Krafty Kuts, který vystoupí i se svým dvorním Dynamite MC. Na programu festivalu se objevují i live projekty jako kapela N.O.H.A. či bratrské duo Ragga Twins.

Wilkinson Foto: Beats for Love
Beats for Love bude největší v historii, přijede i Wilkinson

„Letos se našemu booking týmu opravdu dařilo, a tak se budeme těšit na spousty světových hvězd napříč všemi tanečními styly. Mnoho z nich jsme již zveřejnili, ale spousta jich na své oznámení teprve čeká. Rozhodně letos půjde o nejsilnější program v pětileté historii festivalu, na který jsme již teď opravdu hodně hrdí,” říká ředitel festivalu Kamil Rudolf.

„Mezi jedna z největších jmen letošního ročníku rozhodně patří Wilkinson z Velké Británie, který získal ocenění Nejlepší skladba, Nejlepší album, Nejlepší video, Nejlepší producent a Nejlepší živý projekt. Také má na svědomí skladby Tonight, Half Light nebo Afterglow, které bouraly příčky světově uznávané UK Chart,“ dodal Rudolf.

Wilkinson vystoupí na nové Main Stage, která bude umístěna na velké ploše industriálního parku Dolní Vítkovice a bude mít kapacitu více než 30 tisíc lidí.
Vstupenky jsou aktuálně v prodeji za 490 korun.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků