Hlavní obsah

Aneta zpívá o klidu v duši v singlu Bílý den

O prostém životě a nalezení klidu zpívá Aneta Langerová v novém singlu Bílý den. Celé album Dvě slunce vyjde 26. listopadu 2020.

Aneta zpívá o klidu v duši v singlu Bílý den

„Bílý den je o cestě každého člověka k sobě samému. K tomu upřímnému uvědomění si, že žijeme to, na co máme, a jsme přitom šťastni,” popsala píseň  Aneta, kterou prý inspiroval její otec.

Aneta Langerová a Miloslav Mejzlík při natáčení klipu

Foto: Art Shock

Radost z tvorby Anety Langerové pokračuje dalšími příběhy, vytvořenými ve vzácné spolupráci s klavíristou, spoluautorem a producentem nové desky Jakubem Zitkem. „K písni Bílý den mne osobně inspiroval stejnojmenný román Jacka Londona. Vyjadřuje příběh člověka, který se nerozvážně pustil do honby za bohatstvím, zisky a požitky. Musel bojovat o přežití se silnějšími, aby se dostal na úplné dno, kdy se mu rozjasnilo a pochopil, že jsou mnohem důležitější jiné věci, jako například láska, přátelství a prostý život,” dodal Zitko.

Jakub Zitko hraje na piano, Martin Kopřiva na bicí, Ludvík Kulich na elektrickou kytaru a Miloš Klápště se ujal baskytary.

Videoklip Bílý den točil režisér Zdeněk Suchý a hlavní roli hraje Miloslav Mejzlík.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků