Remixové album se jmenuje Eskalace bobra a oficiálně vychází v pátek. Do remixů se pustili Ecson Waldes, Midi Lidi, Bára Poláková, Electric Lady, Mucha Midub, František Štorm nebo Mydy Rabycad.

Celé album sestavil producent a remixér Ecson Waldes: „Každý remixér, kterého Roman Holý oslovil, dostal volnou ruku. Bylo pro mne velkým úkolem sjednotit tak stylově různorodou, ale i generačně pestrou hudbu. Po téměř půl roce postupného nahrávání a mixáží v mém studiu Biotech nabízí Eskalace bobra skladby J.A.R. v naprosto novém kabátě. Věřím, že je fanoušci J.A.R. ocení.”

Ecson Waldes

Ecson Waldes

FOTO: Warner Music

Výtvarný návrh obalu alba navazující na Eskalaci dobra vytvořil ilustrátor, malíř a hudebník Aleš Čuma. Album vychází ve fyzické podobě na CD a 2LP, v digitální podobě je rozšířené o jeden track.

Skupina J.A.R. vznikla 17. listopadu 1989. Debutovala počátkem devadesátých let deskou Frtka a postupně se vypracovala na špičku domácí scény nejen muzikantsky, ale i textařsky. Zakládajícími členy byli Michael Viktořík, Oto Klempíř a Roman Holý. Později se přidal známý zpěvák Dan Bárta a další členové. Žánrově se pohybují mezi funky, rockem, hip-hopem a jazzem.

Může se vám hodit na Zboží.cz: