Film Eurovize chystá Dobkin pro internetový Netflix. Will Ferrell spolupracuje na scénáři s Andrewem Steelem a podrobnosti o ději zatím tají. Ví se jen tolik, že se odehrává během finále Eurovize, pořadu, který je přímo „zralý na parodii“, jak poznamenal server The Wrap.

Eurovize, která se letos koná v Izraeli, určitě skýtá velký potenciál pro filmovou komedii. Zůstává nadále poněkud nesrozumitelnou soutěží, kde naprostou většinu soutěžících tvoří neznámé průměrné skupiny a různí podivíni. Vítězové bývají krátce po odvysílání pořadu zapomenuti, výjimky jako Celine Dion a ABBA jen potvrzují pravidlo.

Will Ferrell (komedie Benga v záloze)

Will Ferrell (komedie Benga v záloze)

FOTO: Falcon

Scenárista a režisér David Dobkin má za sebou snímky jako Rytíři ze Šanghaje, Nesvatbovi, Santa má bráchu, Pan tělocvikář a Soudce. Will Ferrell proslul hlavně rolemi v crazy komediích jako Zoolander, Zprávař: Příběh Rona Burgundyho, Starsky a Hutch nebo Bratři z donucení. Výkonným producentem nového filmu Eurovize bude jeho dlouholetý kolega Adam McKay, který režíroval Bratry z donucení a oba díly Zprávaře.

Může se vám hodit na Zboží.cz: