Na hlavním pódiu se první festivalový den představí německá skupina Irie Révoltés, která se proslavila svou energickou směsí ska, punku, hip hopu a keltských motivů a jež oznámila, že letos ukončí kariéru. Dále pak zahrají belgičtí rockeři Triggerfinger anebo mladá maďarská kapela Bohemian Betyars, která zakončí páteční program na hlavním pódiu svým divokým punk-folkem.

Z tuzemských kapel se představí J.A.R., Skyline a Priessnitz. Taneční šapitó bude mít v pátek dvě jasné hvězdy. V půl jedenácté rozjede svůj crackhousový set DJ Zinc a o půlnoci ho vystřídá legenda drum and bass Roni Size.

Hlavním magnetem sobotního programu bude syn Boba Marleho Ky-Mani Marley, který se věnuje podobně jako jeho otec reggae a také hip hopu. Rock For Churchill je také jediným festivalem, kde letos vystoupí obnovená Gaia Mesiah, která se dala dohromady v nejslavnějším složení se zpěvačkou Markou Rybin.

Dýdžejské scéně bude v sobotu vévodit drumandbassová dvojice Dub Phizix & Strategy a francouzské duo Cosmic Boys, které se v ČR se svým minimal technem představí vůbec poprvé.

Zahrají i PSH, Prago Union anebo Paulie Garand.