Hearts Tour 2017 zahájí 3. března v Karlových Varech. Svou show představí v deseti městech, přičemž předprodej startuje 12. prosince. Hudebním hostem Hearts Tour 2017 bude talentovaný mladý písničkář Jakub Ondra a v Brně se představí jako speciální host Paulie Garand, se kterým Lenny nazpívala duet Hladina.

„Úspěch podzimního turné mě povzbudil k tomu, abych přemýšlela o jeho jarním pokračování. Zájem byl opravdu veliký a spousta lidí se na koncert nedostala. S kapelou už se na pódia těšíme a jsme opět připraveni dát tomu všechno,“ řekla Lenny.

Lenny si na podzimní turné přizvala bratrský tandem Jakub a Mikuláš Křenovi (KrenBros), jež celý průběh zachytil. Fanoušci tak mohou nyní nahlédnout do zákulisí a tvůrčí kuchyně zpěvačky.

Lenny v Lucerna Music Baru v Praze.

Lenny v Lucerna Music Baru v Praze

FOTO: Universal Music, klapper.cz

„Ráda jsem využila příležitosti nechat střípky z turné zachytit na kamery. Byla to má vůbec první hudební šňůra a já jsem chtěla všechny ty vzpomínky zaznamenat. Je to myslím příjemná přidaná hodnota k tomu, že se lidé přijdou kouknout na koncert. Takhle mají možnost pohlédnout i na tu práci za tím, dozvědět se trochu víc o tvorbě a skvělém týmu, kterým se obklopuji a pod jehož rukama vše vzniká,“ vysvětluje Lenny.

Dodejme, že silný zážitek z představení umocňuje vkusně připravená scéna, jež pochází z dílny designéra Martina Hrušky, který už spolu s Lenny pracuje na jarní prezentaci.