Správní chlapi

Nová DVD

Pohřešovaní dívky a záhadami obestřené případy mrtvé pornohvězdy a korporátního spiknutí na nejvyšší úrovni jen zdánlivě nemají nic společného. Případ naneštěstí spadl do rukou smůlou pronásledovaného soukromého detektiva Hollanda Marche a jeho partnera, najatého vymahače Jacksona Healyho.

Správní chlapi USA 2016, kriminální komedie, 115 min., režie: Shane Black, hrají: Ryan Gossling, Russell Crowe, Matt Bomer, Kim Basingerová a další.

Dvojníci

 

Nová DVD

Honza Rambousek je z rodu podvodníků – sympaťáků, který se dostal do potíží. Má ho v hrsti mafián Vytloukal kvůli velkým dluhům. Pokud Honza neukradne z galerie obraz Dívky v modrém, je s ním amen... Náhoda mu přivede do cesty dvojníka, středoškolského profesora Richarda Prospala, pedanta a slušňáka. Oběma se zázračně změní život.

Dvojníci, Česko 2016, komedie, 103 min., režie: Jiří Chlumský, hrají, Ondřej Sokol, Jakub Kohák, Jitka Schneiderová, Petr Nárožný a další.

Centrální inteligence

 

Nová DVD

Když se po letech setkají Bob, který byl na střední poněkud obtloustlým terčem šikanování a Calvin, který byl hvězdou ročníku a teď se užírá špatně placenou prací v účetní firmě, je to pro Calvina šok. Bob ho ohromí nejen svou vypracovanou muskulaturou, ale také informací, že jako elitní agent CIA pracuje na těch největších světových případech…

Centrální intelligence, USA 2016, akční komedie, 114 min., režie: Rawson Marshall Thurber, hrají: Dwayne Johnson, Kevin Hart, Amy Ryanová, Brett Azar a další.

Warcraft: První střet

 

Nová DVD

Azerozh je mírumilovné království lidí, vládne mu moudrý král, bezpečnost hlídá Strážce a vojsku velí rytíř Lothar. Draneor je říše plná svárů znepřátelených ras Orků, které spojí až strašlivá nákaza, která v jejich zemi ničí veškerý život. Jejich vůdce vytvoří s pomocí temné magie portál, jímž mohou Orkové proniknout do jiného světa, a ten si urvat pro sebe.

Warcraft: První střet, USA 2016, 123 min., režie: Duncan Jones, hrají: Travis Fimmel, Ben Foster, Paula Pattonová a další.

 

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: