Céline Dion: Encore un soir

Nová alba

FOTO: Sony Music

Novinka Céline Dion je nazpívána francouzsky. Je na ní tucet písniček, které se nesou v duchu europopu a také r’n’b. Zpochybňovat nelze skvělý zpěvaččin hlas a také kumšt, s jakým jsou jednotlivé písničky vystavěny.

 

Britney Spears: Glory

Nová alba

FOTO: Sony Music/RCA

Novinka populární americké zpěvačky přináší popové písnička s tanečními prvky. Není to nic převratného, dokonce lze hovořit spíše o průměrném popovém albu. Zájem na sebe však rozhodně poutá zajímavou produkcí.

 

Barbra Streisand: Encore: Movie Partners Sing Broadway

Nová alba

FOTO: Sony Music

Barbra Streisand se rozhodla vměstnat na jedno album své oblíbené písničky z oblíbených filmů. A tak lze z desky slyšet třeba kousky ze snímků A Chorus Line, Smile, Passion a dalších.

 

Steven Tyler: We’re All Somebody From Somewhere

Nová alba

FOTO: Universal Music

Toto album, jinak sólový debut Stevena Tylera, může rozhodnout o tom, jestli se jeho domovská kapela rozpadne, anebo bude pokračovat dál. Je to každopádně příjemná deska s vlivy country a rocku, citlivě vyprodukovaná a odzpívaná.

 

Blossoms: Blossoms

Nová alba

FOTO: Universal Music

Manchesterští Blossoms mají na své debutové stejnojmenné album velmi dobré reference. Nese se v duchu indie rocku a indie popu a jasným poznávacím znamením je charismatický hlas Toma Ogdena.

 

Jamie T: Trick

Nová alba

FOTO: Universal Music

Britský skladatel, zpěvák, instrumentalista a producent Jamie T má chuť do práce. Dva roky po minulém albu přichází s novým a i na něm představuje solidně zvládnutý alternativní pop s rockovými prvky. Výrazný je i jeho zpěv, osobitý pak autorský rukopis.

 

American Authors: What We Live For

Nová alba

FOTO: Universal Music

Druhé album indierockové kapely z amerického Bostonu přináší mix několika vlivů. Navenek se na něm spojuje pop s rockem, uvnitř jsou ale náhledy do různých hudebním stylů, pouze však jako inspirace. Jsou to soul, r’n’b, blues, folk a další.

 

Shura: Nothing Real

Nová alba

FOTO: Universal Music

Po několika více či méně úspěšných singlech se manchesterská zpěvačka, hudebnice a autorka Shura (vlastním jménem Aleksandra Lilah Dentonová) dostala k debutovému albu. Jeho podstatou je elektronický pop, jenž svým zvukem vtahuje do osmdesátých let. Je to v podstatě retro kolekce.

 

Glass Animals: How to Be a Human Being

Nová alba

FOTO: Universal Music

Druhé album britské kapely Glass Animals pokračuje v tom, co započala na debutu Zaba (2014). Tahle parta si hraje s popovými prvky v hudbě, dává jím lehounce psychedelický nádech a vystavuje na odiv svou aranžérskou hravost.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: